Державне таксі дурить іноземців [відео]

  Державне таксі дурить іноземців. З аеропорту Бориспіль до центру Києва Скайтаксі довезло громадянина Іспанії за 500 гривень. У виписаному чеку було вказано, що відстань з Борисполя до Києва - 127 кілометрів. Хоча насправді вона у чотири рази менша. Компанія заперечує причетність своїх співробітників до шахрайства і запевняє - йдеться про технічну помилку.

  Хосе Луїс Оріхуела, викладач Наварського університету (Іспанія): "Я не знав, що у чеку вказано такий великий кілометраж, бо не вмію читати українською. Ми їхали всього півгодини".

  За 30 хвилин викладач з Іспанії Хосе Луїс Оріхуела зробив неймовірне - проїхав аж сто двадцять сім кілометрів. Так принаймні зазначено у чеку, який пасажиру видав таксист.

  Азад Сафаров, "5 канал": "Згідно з чеком таксиста відстань від аеропорту "Бориспіль" до Подолу становить сто двадцять сім кілометрів. "5 канал" вирішив перевірити це самотужки. У нас вийшло майже втричі менше. 37 кілометрів".

  Хосе Луїс Оріхуела, викладач Наварського університету (Іспанія): "Для мене це було сюрпризом. Я заплатив більше пятисот гривень за проїзд. Я вже вчетверте в Україні і раніше платив не більше ніж сто двадцять гривень за таку ж подорож".

  Українські колеги одразу ж розкусили в чому справа. І помістили дивовижний чек у мережу.

  Руслан Дейниченко, викладач Могилянської школи журналістики: "Мені особисто було образливо, що людина яка не говорить українською, яка приїжджає в Україну і її розвели як котят, як кажуть у нас розводять як котят, взяли у нього два з половиною раза більше просто тому, що він не говорить українською".

  У державній компанії "Скайтаксі", яким скористався іспанець, пояснили, що водій став до роботи два тижні тому. А напередодні працював всю ніч. Тому й помилився - видав чек за весь день роботи, а не за одну поїздку.

  Представник "Скайтаксі": "Это служебный чек, тут указано про проделанную роботу за смену Поскольку клиент был последний и он ехал сдавать, возможно была механическая ошибка, я не оправдываю".

  Провести розслідування, покарати винного та виплатити компенсацію пообіцяли у компанії таксі. Щоправда лише, якщо сам постраждалий напише заяву. Та іспанський викладач робити цього не хоче.

  Хосе Луїс Оріхуела, викладач Наварського університету (Іспанія): "Я не хочу витрачати на це час. Я багато їжджу. Й у мене і раніше були пригоди з таксистами. Але тепер я буду розповідати і про історію з українським таксистом".

  Азад Сафаров, Іван Вірченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Нобелівські премії вручили у Стокгольмі
  Наступний матеріал
  Зухвале вбивство розслідує поліція Нью-Йорка
  Теги:
  Loading...