Злякався: міністр оборони РФ оголосив про створення трьох нових дивізій для "протидії НАТО"

  Солдатам нових з’єднань уже начебто почали зводити спеціальні розбірні будиночки

  Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив про створення до кінця 2016 року двох нових дивізій у Західному військовому окрузі і однієї в Південному для "протидії нарощуванню сил НАТО біля кордонів Росії". Про це повідомляє Inforesist із посиланням на офіційні російські ЗМІ.

  Путінський міністр уточнив, що в даний час ведеться облаштування місць дислокації з'єднань. Шойгу запевнив, що житло для вояків новостворених формувань буде споруджене щонайшвидше із використанням найновіших технологій. "Мною було дано доручення застосовувати при зведенні об'єктів найпередовіші будівельні рішення. Йдеться про блочно-модульні конструкції. Технологія потокового виробництва і поставки модулів дозволяє зводити будівлю протягом трьох – максимум чотирьох тижнів", – розповів міністр. Він також запевнив, що при необхідності такі будівлі будуть ще й збірно-розбірними: їх можна буде оперативно розкласти на частини і перемістити на нове місце.

  Нагадаємо, у липні минулого року в російському Омську стався обвал казарми, через що загинули більше двох десятків путінських десантників. За даними Слідчого комітету РФ, інцидент стався через "нехлюйство" при будівництві казарми.

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про соцзахист воїнів резерву, які беруть участь в АТО
  Наступний матеріал
  Росіяни не можуть знайти запущений напередодні супутник

  У Пентагоні повідомили про наміри НАТО розмістити 4 батальйони біля східних кордонів Альянсу

  До Молдови увійшла велика колона бронетехніки НАТО

  ЗМІ: НАТО розмістить 4 тис. військових на східному кордоні з Росією

  Росія погрожує військовими заходами, якщо Швеція вступить до НАТО