dt.ua

Збиття МН17: Нідерланди вимагають від Малайзії пояснень через сумніви щодо вини РФ у катастрофі

  Читайте по-русски
  Напередодні прем'єр-міністр країни заявив, що хотів би бачити більш переконливі докази проти Москви

  Нідерланди вимагають від Малайзії пояснень через сумніви щодо вини Росії в катастрофі МН17. Про таке повідомляє NOS.

  Напередодні прем'єр-міністр країни Махатхір Мохаммад заявив, що хотів би бачити більш переконливі докази проти Москви. А саме розслідування вважає надто політизованим.

  "Уряд Нідерландів звернувся до Малайзії з проханням роз'яснити останні заяви прем'єр-міністра Махатхіра Мохамада. Цього тижня в малайзійських ЗМІ він поставив під сумнів відповідальність Росії за катастрофу MH17", - йдеться у повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, у травні 2018 року міжнародна слідча група оприлюднила результати розслідування, яке доводить причетність Москви до авіакатастрофи літака малазійських авіаліній. Слідчі встановили прізвища 100-а осіб, причетних як до збиття рейсу MH17, так і до транспортування зенітно-ракетного комплексу "БУК" із Росії. Саме з нього збили літак. Установка належала 53-й бригаді збройних сил Федерації, що розташована в Курську. І саме російські військові привезли її на окуповану територію Донбасу, - йдеться у розслідувані.

  Нагадаємо, літак малайзійських авіаліній збили 17 липня 2014 року. Загинули усі 298 людей, які були на борту. Це громадяни Нідерландів, Австралії, Бельгії та Малайзії.

  Попередній матеріал
  Клімкін заявив про відновлення переговорів ТКГ у Мінську – що відомо
  Наступний матеріал
  У Києві стартував Всеукраїнський велодень-2019: як все відбувалося – відео