Завтра у Киргизстані обиратимуть президента

  Передвиборна тиша у Киргизстані. Завтра там достроково обиратимуть президента. Вперше в історії цієї країни, вибори відбудуться у робочий день. Чимало людей взяли відкріпні талони, щоб віддати голос на дільниці, найближчій до місця роботи.

  За високий пост змагатимуться шестеро претендентів. Це чинний президент Курманбек Бакієв; єдиний кандидат від опозиції, соціал-демократ Алмаз-бек Атамбаєв, і керівник партії "Білий сокіл" Темір Сарієв. Решта - самовисуванці. Вибори президента Киргизстану мали відбутися у 2010-му. Але Конституційний суд постановив провести їх раніше, оскільки чинний глава держави достроково посів високий пост. Курманбек Бакієв став президентом після тюльпанової революції у березні 2005-го. Тодішній глава держави Аскар Акаєв склав свої повноваження і виїхав із країни. За виборами спостерігатимуть представники кількох міжнародних організацій. Вже зараз опозиція говорить про можливі фальсифікації. А Курманбек Бакієв упевнений у своїй абсолютній перемозі.

  Алмазбек Атамбаєв, кандидат у президенти від опозиції: "Влада вже програла ці вибори, подивимось, чи наважаться вони на фальсифікації".

  Попередній матеріал
  Бійка у парламенті Південної Кореї (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Кияни ігнорують нові комунальні тарифи
  Теги:
  Loading...