Бійка у парламенті Південної Кореї (РОЗШИРЕНО)

  Бійку в ім`я свободи слова влаштували депутати Південної Кореї. Опозиція виступила проти нового закону, який дозволяє газетам володіти телевізійними каналами. Частина парламентаріїв уважає це кроком до монополізації галузі, а відтак - і до обмежень у свободі слова.

  Однак, правляча партія і президент країни не вбачають у цьому загрози. Новий закон має відсіяти з медійного ринку неефективні компанії.

  Кульмінацією кількамісячного протистояння стала бійка у стінах парламенту. Першими до сесійної зали увійшли представники провладної Партії великої країни. Однак, роботу не почали - частина їхніх товаришів не змогла прорватися крізь барикади на вході. Опозиціонери з Демократичної партії блокували двері за допомогою столів та диванів. У холі почалася тиснява. Спочатку депутати обмінюються криками, а потім - пускають у хід кулаки.

  Консерваторів удвічі більше і вони прориваються до сесійної зали. Демократи - забігають слідом, намагаються оточити трибуну спікера.  У вузьких проходах спалахує бійка. На рівні із чоловіками-депутатами б`ються і жінки. Ось натовп повалив демократку. Лежачих не чіпають, та ледве жінка підводиться - штовханина починається знову. Зрештою, приблизно за дві години, визначається переможець - фракція провладної партії. Демократів витісняють із сесійної зали і без них - ухвалюють скандальний закон. Відтепер будь-який власник газети може "прикупити" частину телеканалу, і таким чином - дати початок новій медіа-імперії. Раніше це було заборонено.

  Попередній матеріал
  У Австралії почали випробовувати вакцину проти свинячого грипу
  Наступний матеріал
  Завтра у Киргизстані обиратимуть президента
  Теги:
  Loading...