Засновник "Wikileaks" зустрінеться з британською поліцією

  Засновник скандально відомого сайту "Wikileaks", що оприлюднює таємну інформацію, Джуліан Ассанж згоден зустрітися із представниками британської поліції вже протягом найближчої доби, запевняє його адвокат. Нагадаємо, у понеділок британська поліція отримала ордер на арешт австралійця. Саме у Великій Британії - підозрюють правоохоронці - він і переховується.

  Тим часом, Вікілікс оприлюднив нову порцію дипломатичних секретів. Як повідомляє видання Гардіан, за наведенимим на сайті данними НАТО готує план захисту країн Балтії від Росії. Зокрема, у  депеші із американської місії НАТО в Брюсселі повідомляється, що командувач силами Північно-Атлантичного Альянсу в Європі запропонував поширити план захисту Польщі на Литву, Латвію та Естонію. Нагадаю, засновника "Wikileaks" Джуліана Ассанжа розшукує "Інтерпол", за поданням Швеції, утім Стокгольм закидає йому зґвалтування. Австралієць усі звинувачення відкидає.

  Дженніфер Робінсон, адвокат  Джуліана Ассанжа: "Я підтверджую, що ми отримали повідомлення від поліції про те, що виданий ордер на арешт. Зараз ми ведемо перемови про зустріч із правоохоронцями. Замість того, щоб шукати формальних приводів для виклику Ассанжа на допит, у Швеції видали ордер на його арешт. Містер Ассанж досі не знає, які проти нього висувають звинувачення. Він не мав змоги прочитати документи мовою, яку він розуміє. Це - відверте порушення його прав".

  Попередній матеріал
  110 річниця народження художниці Катерини Білокур [відео]
  Наступний матеріал
  Зелені протестують проти неефективності кліматичного саміту [відео]
  Теги: