Заключну частину кіноепопеї про Поттера презентували у Лондоні

  Заключну частину кіноепопеї про Гаррі Поттера презентували у Лондоні. На світову прем`єру приїхала і письменниця Джоан Роулінг, і виконавці головних ролей. Деніелю Редкліфу - для цього довелося перервати виступи на Бродвеї.
  До кінозалу зірки порривали протягом трьох годин. Довелося пройти через натовп із 4-х тисяч прихильників, яких допустили до фанатської зони. Безпосередньо на прем`єру потрапили 800 щасливчиків. В Україні "Гаррі Поттера і смертельні реліквії. Частина Друга" - покажуть уже наступного тижня. Це - завершення історії про Гаррі Поттера та його друзів, екранізація фінальних розділів останнього роману Джоан Роулінг.

  Гелен Макрорі, аткорка: "Не знаю, чи ви бачите, але за нами - площа, повністю заповнена фанатами. Та що я кажу - увесь Лондон - стоїть. Але настрій на диво святковий. Замість обурюватися заторами, знаєте, оце "бі-бі-бі", усі вітають акторів і фанатів".

  Джоан Роулінг, авторка: "Ледве добираю слів.. Маю змішані почуття. З одного боку: приємно знову зібратися разом і я пишаюся цим фільмом. Але водночас дошкуляє думка "невже це ніколи не повториться?"

  Емма Вотсон: "Я дуже сумуватиму за своєю героїнею, ми разом виросли. Сумуватиму і за людьми, з якими працювала".

  Фанатки: "Було круто! Дуже класно, варто було чекати!!! Дивовижно! Спецефекти просто неймовірні. Ідеальний фінал епопеї. Нам дуже сподобалося".

  Попередній матеріал
  Урядовий скандал у Латвії
  Наступний матеріал
  Метр англійської музики Стінг - знову в Києві [репортаж, відео]
  Теги: