Урядовий скандал у Латвії

  Урядовий скандал у Латвії через зображення на новій монеті в один Лат. Центральний банк випустив грошовий знак, на якому викарбуваний кухоль пива. Міністерство охорони здоров’я - обурилося.
  Там переконані, що монети є прихованою рекламою алкоголю. Банк спростовує звинувачення, і пояснює - на монеті викарбували кухоль, а не пиво. І він є одним із національних символів. Вилучати монети з обігу банкіри не збираються. Після скандалу латвійці неабияк зацікавилися монетами і шукають їх серед грошових одиниць. Монети із національними символами Латвії Центральний банк випускає двічі на рік. Вони уже стали популярними серед колекціонерів.

  Інґа Смате, Директор відділу здоров’я населення при Міністерстві охорони здоров’я Латвії: "Видатні люди, архітектурні споруди, портрет королеви - ось що зазвичай карбують на монетах. Ось до чого слід піднімати інтерес населення. Навіть якщо ми відкинемо думки про ненайкращий рівень здоров’я населення і печальну демографічну ситуацію, та радісно будемо карбувати кухлі з пивом на монетах - то що ж це буде за відображення наших цінностей, наших ідеалів?"

  Мартінс Ґравітс, речник Центрального банку Латвії: "Не просто пиво, а пивний кухоль - ось один із символів латвійського фестивалю літнього сонцестояння. А варити і пити пиво - частина свята, частина традиції".  

  Попередній матеріал
  Чоловік, якого переслідувала поліція штату Мічіган, здійснив самогубство
  Наступний матеріал
  Заключну частину кіноепопеї про Поттера презентували у Лондоні
  Теги: