Метр англійської музики Стінг - знову в Києві [репортаж, відео]

  Метр англійської музики Стінг - знову в Києві. Востаннє англієць бачився з українцями майже десять років тому. Тривалу паузу компенсував сюрпризом. На сцену вийшов не сам, а з українським симфонічним оркестром. Деригувати запросив свою подругу - відому музику з Японії - Сару Хігс. Із подробицями і піснями далі - Олена Кабанець.

  Поспішають туди, де звучать найкращі хіти батька англійської музики. Стінг - із перевою у десять років - співає для українських шанувальників.

  А ще до шоу пісні знаменитого англійця звучали звідусіль. Фани ладні були співати просто неба.

  Фанатка: "Я влюбляюсь, когда слушаю его музыку. Она просто зовет совершать меня добрые поступки".

  Фанатка: "Я кохаю Стінга!"

  Запізнився артист на сцену на сорок хвилин. Утім, драйвовий настрій шанувальникам це зовсім не зіпсувало. Адже про тур співака і не мріяли. Цього ж разу акомпонували Стінгу сорок найкращих музикантів національного симфонічного оркестру, яких обрав артист самотужки.  

  Фанатка: "Стинг - это просто замечательная музыка. Очень рад, что попаду на його концерт".

  Виборювали ж квитки фани ще задовго до шоу. Найдорожчі - близько шести тисяч гривень - розбирали не охоче. Проте і тих не лишилося. Шоу "інгліш-мена" зібрало повну залу.

  За кілька днів до шоу в українській столиці - Стінг гастролював Росією та Грузією. Після Києва має вирушити до Швейцарії.

  Олена кабанець, Олександр Зіменко, "5 канал"   

  Попередній матеріал
  Заключну частину кіноепопеї про Поттера презентували у Лондоні
  Наступний матеріал
  Рідкісне поповнення у сафарі-парку на півдні Китаю
  Теги: