Фото Department of State / Twitter

Захід готовий ввести нові санкції проти Росії одразу після переговорів у Женеві

  ЄС та США мают малу надію на те, що чотирьохсторонні переговори у Женеві будуть успішними, тому не виключають можливості, що запровадять нові санкції проти Росії одразу після закінчення зустрічі.

  Європарламент, зокрема , має намір вже в четвер проголосувати з приводу резолюції, що вимагає від урядів країн-членів ЄС ввести ембарго на постачання до Росії зброї та високотехнологічної продукції, передає DW.

  США, у свою чергу, також готуються до нових санкцій. Як заявив офіційний представник Білого дому Джей Карні, якщо в результаті зустрічі не вдасться просунутися на шляху політичного виходу з української кризи, Вашингтон готовий переходити до нового етапу санкцій.

  У чотирьохсторонній зустрічі щодо української кризи візьмуть участь в.о. глави МЗС України Андрій Дещиця, верховний представник ЄС із зовнішньої політики і безпеки Кетрін Ештон, держсекретар США Джон Керрі та міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, який уже офіційно підтвердив свою участь і останнім зі всіх делегатів прибув до Женеви.

  Попередній матеріал
  Азарова оголошено у розшук
  Наступний матеріал
  У МЗС Польщі вважають, що в Женеві буде знайдено рішення українського питання
  Теги:
  Loading...