За рекордну суму продали на аукціоні у Лондоні мініатюрний рукопис

  За рекордну суму продали на аукціоні у Лондоні мініатюрний рукопис письменниці Шарлотти Бронте. Французький музей заплатив за нього понад мільйон доларів США втричі більше ніж розраховували організатори торгів.
  Мініатюрний журнал з описом кількох сцен, які згодом увійшли до роману "Джен Ейр" авторка створила на початку 19-го століття у віці 14ти років.Загалом у ньому - два десятки сторінок, чотири тисячі слів. Під час торгів розгорілася справжня боротьба між представниками паризького музею листів та манускриптів та працівниками британського музею Бронте. Перемогли французи вони змогли заплатити на 600 фунтів стерлінгів більше. Рукопис англійської письменниці - виставлять у Парижі вже на початку наступного року.

  Ендрю Маккарті, директор музею "Бронте": "Ми дуже розчаровані тим, що нам не вдалося придбати цей рукопис. На жаль, наші ресурси - обмежені, і грошей на подальший торг не вистачило. І це дуже сумно, адже цей журнал справжній національний скарб, і прекрасно було б мати його у нашій експозиції".
  Попередній матеріал
  Соціальний проект "Ти подумай" започаткував український гурт "Тартак"
  Наступний матеріал
  На тлі боргової кризи у Європі, італійське містечко вирішило проголосити незалежність
  Теги: