Соціальний проект "Ти подумай" започаткував український гурт "Тартак"

  Соціальний проект "Ти подумай" започаткував український гурт "Тартак".

  Музиканти уперше в Україні адаптували власні кліпи для людей з вадами слуху. На презентації  під час концерту на честь 15-річчя гурту, виступи супроводжувалися текстом пісень на великих екранах. Надалі Тартак планує додати до своїх творів сурдопереклад. Таким чином виконавці хочуть привернути увагу суспільства до проблеми цих людей. Своїм прикладом планують підштовхнути колег робити музику доступною для українців із собливими потребами.

  Олена Бракіна: "Мені подобаються закордонні фільми, кліпи, але я не можу їх дивитися, бо там немає субтитрів. Я би хотіла, щоби люди, які чують і ті, які не чують отримували інформацію на рівних".

  Олександр Положинський, лідер гурту "Тартак": "Як би я жив, якби не міг чути без тієї ж музики, як би я не міг повноціннос пілкувтаися з людьми, які мені щось говорять і такі глобальні обмеження вони дуже багато чого хорошого в житті людину позбавляють, і якщо суспільство здорове, сучасне, воно повинно зробити життя кожної людини комфортним в тому числі і людини з вадами слуху". 

  Попередній матеріал
  В Ужгороді експонують старі ялинкові іграшки
  Наступний матеріал
  За рекордну суму продали на аукціоні у Лондоні мініатюрний рукопис
  Теги: