В Ужгороді експонують старі ялинкові іграшки

  Янголи, самовари, космонавти, зірочки – усе розмаїття старих ялинкових іграшок представили в Ужгороді. Експонати для ностальгічної виставки збирали протягом місяця у мешканців обласного центру.

  Від 30-тих до сьогодення – на виставці ялинкових прикрас та подарунків місце знайшлося лише для найкращих представників своїх епох. Організатори не очікували такої активності від ужгородців. Тож іграшок знесли щонайменше для трьох великих експозицій.

  Анастасія  Бугс: "Самое–самое что-то старенькое которое еще выкидовалось, а теперь думается что жалко,  что это было выкинуто, все-таки это память".

  Ольга Донецька: "У нас багато є іграшок давніх ще, яким по кілька десятків років ще іграшки з нашого дитинства і дужу багато дощику люблю щоб було".

  Серед виставлених прикрас - є і справжній антикваріат. Такими вважаються іграшки, виготовлені до 66-року 20 століття.

  Ольга Бугір, організатор виставки: "И вот эта вот звезда с серпом и молотом которая как бы нашлась, вот пожалуйста, тут вот девушка нам предоставила и масса других игрушек вот  белых игрушек, вот история этих стеклярусных игрушек это игрушки, которые становятся очень редкие".

  Для більшості відвідувачів ялинкові іграшки радянської епохи – це подорож у дитинство, спогади про родинні свята та новорічний настрій.

  Михайло Приймич, відвідувач виставки: "Я був вражений, тому що ціла низка є іграшок котрі мені нагадують моє дитинство, коли я вперше побачив ялинку то-ті іграшки 70-тих років і це надзвичайно було цікаво для мене".

  Крім прикрас, організатори збагатили експозицію і новорічними подарунками. Ведмеді, зайці, ляльки та машинки - усе, що і донині популярне серед дітлахів. Зануритися в атмосферу минулих часів можна ще впродовж місяця.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Закарпаття, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Темні ресторани дісталися Києва
  Наступний матеріал
  Соціальний проект "Ти подумай" започаткував український гурт "Тартак"
  Теги: