Вибори у Сербії 5 канал

За попередніми підрахунками на виборах у Сербії перемогла прозахідна правляча партія

За результатами перших підрахунків, на виборах у Сербії перемогла прозахідна правляча Прогресивна партія, очолювана прем'єр-міністром Александаром Вучичем

Натепер партія набрала майже 50% голосів. Прогресивна партія виступає за зближення з Євросоюзом і подальші реформи. Друге місце у соціалістів, за ними йде націоналістична Радикальна партія.

Позачергові вибори скликав прем'єр на два роки раніше, щоб подовжити мандат своєї команди. Головним суперником Вучича на виборах був чільник Радикальної партії Воїслав Шешель. У березні Міжнародний кримінальний суд визнав його невинуватим у військових злочинах у колишній Югославії.

"Сербія продовжить свій шлях до Євросоюзу. Ми намагатимемося прискорити цей процес. Тут не може бути жодних компромісів. Водночас, ми збережемо традиційну дружбу і зв'язки з Російською Федерацією, Китаєм та іншими країнами", – зазначив прем'єр-міністр Сербії Александар Вучич.

Нагадаємо, лідера націоналістів Воїслава Шешеля виправдали у Міжнародному кримінальному суді у Гаазі за всіма пунктами звинувачення. Зокрема і щодо військових злочинів та злочинів проти людяності. "Радикальна партія" під головуванням Шешеля виступає проти зближення із ЄС і за зближення із Росією.

Попередній матеріал
У Британії покажуть фільм про MH17 зі звинуваченнями на адресу України
Наступний матеріал
Жебрівський: На Донеччині на КПП у Великодні свята посилять заходи безпеки
Теги:
Loading...

Європа чи Росія: У Сербії проходять вибори, які вирішать долю євроінтеграції

У Сербії ультранаціоналісти можуть повернутися до влади

Між РФ та ЄС: Сербія готується до парламентських виборів

Сербського "радикала" Шешеля виправдали за всіма пунктами обвинувачення