Павло Жебрівський 5.ua

Жебрівський: На Донеччині на КПП у Великодні свята посилять заходи безпеки

Керівник області доручив перевірити перед поминальним тижнем цвинтарі на лінії розмежування на наявність вибухонебезпечних предметів

На контрольних пунктах в'їзду-виїзду в Донецькій області на Великодні свята будуть посилені заходи безпеки. Про це заявив голова обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє УНІАН.

"Щодо безпеки ми, звичайно, звертаємося до Мінської переговірної групи, СЦКК працює з росіянами для того, щоб все-таки ці терористи не гатили по КПВВ, хоча час від часу вони б'ють. Зрозуміло, що ми збільшимо кількість прикордонників та інших служб для того, щоб прискорити оформлення і щоб не було черг. Тут не тільки Великодній тиждень, але і ще поминальний тиждень", - зазначив Жебрівський.

Він зазначив, що перед поминальним тижнем доручив перевірити цвинтарі на лінії розмежування на наявність вибухонебезпечних предметів.

"Я дав завдання перевірити, особливо біля лінії розмежування, кладовища для того, щоб виявити вибухонебезпечні предмети. Більшість кладовищ на лінії розмежування вже перевірили і дали дозвіл на відвідування кладовищ у поминальні дні. До Великодня, думаю, ми повністю завершимо обстеження всіх кладовищ на лінії розмежування", – додав він.

Нагадаємо, 15 квітня кремлівські найманці обстріляли чотири КПП. Використовували, як стрілецьку зброю, так і міномети. Минулося без постраждалих.

Попередній матеріал
За попередніми підрахунками на виборах у Сербії перемогла прозахідна правляча партія
Наступний матеріал
Ціни на нафту продовжують падіння
Теги:
Loading...
Слободян: за добу бойовики обстріляли чотири КПП

Слободян: за добу бойовики обстріляли чотири КПП

Україна розглядає можливість відкриття нового КПП замість Золотого – Тука

Україна розглядає можливість відкриття нового КПП замість Золотого – Тука

Про відкриття КПВВ у Станиці Луганській не може бути й мови – Тука

Про відкриття КПВВ у Станиці Луганській не може бути й мови – Тука