З аукціону продадуть низку найкоштовніших прикрас у світі

  Світ готується до розпродажу діамантів. Два великих аукціонних доми планують продати низку найкоштовніших прикрас у світі.
  Зокрема, дім Крістіс виставить на торги прикраси покійної Елізабет Тейлор. Серед них - два коштовних камені вагою у 33 та 69 карат. Також продадуть численні сукні, витвори мистецтва та інші речі, які належали актрисі. Водночас, інший аукціонний дім - Сотбіс - планує провести два розпродажі - у Женеві та у Нью-Йорку. Із молотка підуть коштовності, які належали аристократичним родинам 19 сторіччя. Зокрема - діамантова тіара принцеси Катарини Хенкель фон Доннермарк. Загальна вага діамантів тіари складає 500 карат, а вартість прикраси оцінюють від 5 до 10 мільйонів доларів. На торгах у Женеві продадуть також перстень із рожевим діамантом вартістю від 9 до 16 мільйонів доларів, а у Нью-Йорку - перстень із королівським блакитним сапфіром вагою у 25 карат. За нього планують отримати до мільйона.

  Гері Шулер, віце-президент аукціонного дому Sotheby's: "Попит на діаманти зараз досить високий. Після фінансової кризи коштовності дещо впали у ціні. Але зараз ринок повернувся до стабільного стану і деякі прикраси коштують навіть більше, ніж до кризи".

  Попередній матеріал
  10 років єдиній в Україні приватній обсерваторії [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Через землетрус з "Фукусіми-1" евакуювали працівників
  Теги: