Європейці масово позбуваються непотрібних речей [відео]

  Різдвяні подарунки на продаж. Європейці масово позбуваються непотрібних речей і заразом трохи компенсують собі святкові витрати. Нова тенденція - швидко набуває популярності у Франції.

  Обов`язкові подарунки на Різдво - це і приємно, і обтяжливо. Адже часом не знаєш, чим порадувати людину. Тому на ранок після свят чимало людей - не знають, що ж робити з отриманими презентами. Вихід пропонують в одній із французьких крамниць. Якщо подарована сукня, парфуми, техніка або що, вам не сподобалися - ви можете прийти і продати їх. Щоправда, за копійки.

  Бернар Кофін, щойно продав подарунки: "Заробив небагато, звичайно. Але готівка - це завжди приємно. Думаю, ці 25 євро стануть у нагоді. Але я не позбувся усіх моїх подарунків! Зараз на мені светр, який подарувала донька. Нізащо його не продам, адже вона образиться".

  Хоча до прилавків шикуються черги охочих щось продати, чимало продавців - все-таки відчувають певну незручність та виправдовуються - мовляв, тяжкі часи настали.

  Марі Далаж, продала кольє, подароване сином: "Зараз економічна криза, тож дивишся на світ по-іншому. Я не відчуваю жодної провини. Таке життя. Я ще не знаю, залишу гроші чи куплю собі щось інше. Може, пошукаю якісь цікаві знижки, я це обожнюю".

  Власники крамниці - теж вважають, що фінансова скрута - найкращий час для руйнування старих соціальних табу. Кажуть - люди не стільки хочуть позбутися зайвих речей, скільки отримати додаткові гроші.

  П`єр Марцин, директор мережі крамниць "Ля Троканте": "Мені здається, люди намагаються підтримувати певний рівень життя. У нас споживацьке суспільство, тож люди постійно шукають, де взяти гроші. Зараз починається період різдвяних розпродажів, усім потрібні кошти. Тому люди легко позбуваються непотрібних речей".

  За даними опитувань, продати свої подарунки планують більше половини французів. Дехто несе товари назад до крамниць, інші - користуються онлайн-аукціонами та сайтами. Тож найближчим часом на магазини чекають нові прибутки, а чимало людей - зможуть вполювати для себе нові речі за привабливими цінами.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Мешканці селища Краснодон щозими мерзнуть у власних квартирах [відео]
  Наступний матеріал
  До Києва привезли копії альтанки, що є частиною світової спадщини ЮНЕСКО
  Теги:
  Loading...