До Києва привезли копії альтанки, що є частиною світової спадщини ЮНЕСКО

  До Києва привезли копії альтанки, брами та стін королівського палацу Чанг-дук у Сеулі, що є частиною світової спадщини ЮНЕСКО.

  Це такий собі подарунок республіки Корея - Україні на честь 20-ої річниці дипломатичних стосунків двох країн. Унікальні експонати стануть частиною нової експозиції "Корейський сад" у національному ботанічному саду. Всі витрати за перевезення, виготовлення та встановлення конструкцій взяло на себе посольство Кореї в Україні. Навесні експозицію прикрасять традиційними корейськими рослинами. Це єдина подібна інсталяція з відтворенням куточка корейського королівського палацу в пострадянському просторі.

  Наталія Заіменко, директор національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка: "Будуть ті рослини, які традиційні для корея. мають бути клени. Вони ще підготували з каменю клумбу, де буде прапор Кореї з рослин, тобто воно настільки продумано, настільки цікаво".

  Кім Ин Цжун, посол Республіки Корея в Україні: "В оригінальному саду палацу Чангдук є ставок з лотосами. Нажаль, створюючи копію ми не мали можливості спорудити водоймище. Натомість, ми встановимо тут сучасну відео-систему, аби демонструвати туристам стрічки про корею.  Сподіваюсь, українці полюблять це місце так, як і корейські продукти та автомобілі".

  Попередній матеріал
  Європейці масово позбуваються непотрібних речей [відео]
  Наступний матеріал
  Перша жертва бурульок у Києві
  Теги:
  Loading...