Перша жертва бурульок у Києві

  За фактом загибелі жінки від падіння бурульки у Шевченківському райуправлінні міліції відкрито кримінальне провадження та розпочате досудове розслідування. Нагадаємо, постраждала, на яку напередодні ввечері впав шматок льоду в центрі Києва, померла цього ранку в лікарні швидкої допомоги.

  Загалом через падіння бурульок у столиці постраждали кілька десятків людей. Однак досі не було смертельних випадків. Київські комунальники впродовж останніх днів у посиленому режимі очищають дахи будівель від небезпечних брил. Найактивніше у центрі столиці, там льоду - найбільше. Впоратися з усіма виключно комунальними об`єктами в КМДА сподіваютсья до кінця тижня. Решта, кажуть, - не в їхній компетенції. І радять звертатися за допомогою до профільних міністерств або приватних структур.

  В`ячеслав Мармиш, прокурор Шевченківського району Києва: "Жінка передвигаючись по вулиці на неї впала льодяна бурулька. В наслідок чого вона отримала числені травми. В наслідок чого вона вночі скінчалася. За дорученням прокуратури, органи МВС розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, щодо халатних дій з боку відповідних посадових осіб експлуатуючої організації в наслідок чого настала загибель людини".    

  Попередній матеріал
  До Києва привезли копії альтанки, що є частиною світової спадщини ЮНЕСКО
  Наступний матеріал
  Бюджет Києва відправили на доопрацювання в уряд
  Теги:
  Loading...