Олександр Лукашенко – президент Білорусі
Олександр Лукашенко – президент Білорусі https://www.intex-press.by

Європейські санкції проти Білорусі були заблоковані однією з країн ЄС

  Читайте по-русски
  Усе через розвідку газу Туреччиною у спірних водах

  Кіпр на зустрічі країн-членів Європейського Союзу в Брюсселі заблокував санкції проти Білорусі. Як передає видання DW із посиланням на європейського дипломата, який побажав залишитися неназваним.

  У такий спосіб Нікосія начебто домагається запровадження штрафних заходів ЄС щодо Туреччини. Та здійснює розвідку газу в спірних водах у східній частині Середземного моря.

  У Брюсселі сподіваються, що на зустрічі міністрів закордонних справ 21 вересня вдасться схилити Кіпр до відмови від вето. Держсекретар Франції у справах Європи натомість підтримав позицію Кіпру щодо санкцій проти Анкари. Вони мають бути серед варіантів, які розгляне ЄС, якщо Туреччина продовжить загрожувати безпеці та суверенітету Кіпру.

  Конфлікт між Туреччиною з одного боку та Грецією й Кіпром з іншого – спалахнув улітку. Тоді Анкара відправила дослідницьке судно проводити геологорозвідувальні роботи поблизу грецького острова Кастелорізо в супроводі військових суден. Як наслідок турецькі та грецькі Збройні сили були приведені в стан підвищеної боєготовності.

  Санкції щодо Білорусі мають запровадити у відповідь на події в країни і жорстокі розгони мітингувальників. У списку на обмеження близько 40 осіб. Це ті, кого в ЄС вважають відповідальними за фальсифікацію виборів Президента Білорусі й насильство проти мирних демонстрантів. Обмеження набудуть чинності лише після того, як їх схвалять усі 27 країн-членів ЄС.

  Попередній матеріал
  Фокін знову заговорив про "загальну амністію заради миру на Донбасі"
  Наступний матеріал
  Напад на Балуха: підозрюваного арештували на 2 місяці
  Loading...