Європа потерпає від небувалих холодів

  У багатьох європейських країнах лютий 2012 назвали - сибірським. Від переохолодження в регіоні загинули вже півтисячі людей. У Сербії та Черногорії - запровадили надзвичайний стан. Снігопади й мороз - поширилися не тільки в Європі. Нетипово низька температура тепер, на Кавказі та Сахарському регіоні.

  Тисячі людей потерпають від снігопадів і аномальної холоднечі в Європі.  На одній із трас у Боснії - застрягли кілька десятків автівок. Рятувальники відкопували їх із-під двометрового шару снігу. Деякі - провели в полоні - добу. Цілі села на Балканах, а це десятки тисяч людей,  - уже понад тиждень лишаються відрізаними від світу.

  Сильні морози охопили й решту території Європи. Дісталися - навіть Великої Британії. Неподалік Лондона - зафіксували рекордно низьку температуру - мінус 18.

  Для Італії цьогорічна зима - з морозами та снігом - стала повною несподіванкою. Рим уперше за багато років засипало 30-сантиметровим шаром снігу. Мерія - вивела на вулиці 6 тисяч працівників і всю наявну техніку. Водіям - заборонили їздити без ланцюгів на колесах. Подекуди закриті аеропорти, не працює залізниця.

  Джованні Бонтемпі, мер Ночера Умбра: "Сніг не припиняється вже 10 днів, ми всі вже дуже стомилися. Зараз ситуація під контролем, ми розвезли ліки, їжу та питну воду".

  Морози дісталися навіть теплих країв - уперше за багато років мерзне Азербайджан.  Зазвичай узимку температура не падає ниже нуля, а цьогоріч у Баку - мінус 15 , а в горах 20-ти градусні морози. Через снігопади закриті деякі дороги, із перебоями працюють аеропорти. Щоби уникнути смертей від переохолодження - місцева влада організує спеціальні притулки.

  Попередній матеріал
  Деякі види птахів знайшли прихисток на водосховищі Хмельницької АЕС [відео]
  Наступний матеріал
  Масові погроми і заворушення в Греції
  Теги: