Другий півфінал Євробачення-2021
Другий півфінал Євробачення-2021 YouTube / Eurovision Song Contest

"Євробачення-2021": як минув другий півфінал та повний список країн-фіналістів

Читайте по-русски
Фінал конкурсу, під час якого визначиться переможець "Євробачення-2021", відбудеться в суботу, 22 травня

20 травня відбувся другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2021", який проходить у Роттердамі, Нідерланди. Про це повідомляє "Новое время".

Так, у четвер, 20 травня, у Роттердамі на Ahoy Arena визначилася ще одна десятка фіналістів міжнародного пісенного конкурсу. За його результатами, до фіналу пройшло ще 10 країн: Албанія, Сербія, Болгарія, Молдова, Португалія, Ісландія, Сан-Марино, Швейцарія, Греція, Фінляндія. Вони візьмуть участь у гранд-фіналі "Євробачення", який відбудеться вже цієї суботи, 22 травня. Зазначимо, що представники від України гурт Go_A виступить у другій частині конкурсу. 

Так, яскравим номером розпочала другий півфінал представниця Сан-Марино, італійська співачка Senhit. У неї і пісня була драйвова, та ще й артистка залучилася допомогою відомого репера Flo Rida, який виступив разом із нею. Тож не дивно, що Європа вивела конкурсантку у фінал. 

А от представниця Греції, 19-річна Stefania, окрім танцювальної пісні, вирішила європейців звабити своєю вродою. На сцені Ahoy Arena артистка з'явилася у блискучому обтислому комбінезоні зі звабливим вирізом на животі. Певно, чоловіча частина Європи не втрималася, аби не проголосувати за красуню.

До фіналу потрапила й Наталія Гордієнко, яка представляє Молдову і продюсуванням якої на конкурсі займається Філіп Кіркоров. Прикметно, що виступ Наталії вже надто нагадав постановку Ані Лорак, яка 2008 представляла Україну на пісенному змаганні і яку тоді також продюсував Кіркоров.

Представниця Молдови на Євробаченні-2021
Представниця Молдови на Євробаченні-2021YouTube / Eurovision Song Contest

Таким чином у фіналі виступатимуть 26 країн по 10 країн-фіналістів із кожного фіналу, країна переможець "Євробачення-2019" і країни великої п'ятірки.

Тож у суботу, 22 травня, у Роттердамі (Нідерланди) відбудеться гранд-фінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2021". У цей день визначиться країна, яка прийматиме "Євробачення-2022".

Отже, у гранд-фіналі ми побачимо виступи представників таких країн:

1. Норвегія

2. Ізраїль

3. Росія

4. Азербайджан

5. Мальта

6. Литва

7. Кіпр

8. Швеція

9. Бельгія

10. Україна

11. Албанія

12. Сербія

13. Болгарія

14. Молдова

15. Португалія

16. Ісландія

17. Сан-Марино

18. Швейцарія

19. Греція

20. Фінляндія

21. Італія

22. Німеччина

23. Іспанія

24. Франція

25. Великобританія

26. Нідерланди

Відзначимо, представники Ісландії, незважаючи на те, що їм не вдалося виступити на сцені "Євробачення" в другому півфіналі (в одного з учасників команди виявили коронавірус – ред.), пройшли в фінал конкурсу. Тож, ми побачимо їх виступ у суботу.

Нагадуємо, фінал конкурсу, під час якого визначиться переможець "Євробачення-2021", відбудеться в суботу, 22 травня. Трансляція стартує о 22:00. Представники України гурт Go_A виступатимуть у другій частині фіналу конкурсу

Попередній матеріал
Потерпілий у справі Стерненка Сергій Щербич дав свідчення в суді
Наступний матеріал
Президент США привітав перемир'я між Ізраїлем і Палестиною
Loading...

"Євробачення-2021": у Роттердамі пройшла генеральна репетиція пісенного конкурсу

"Євробачення-2021": на репетиції в Роттердамі український гурт Go-A отримав найвищий бал

Євробачення-2021: український гурт Go_A вирушив до Роттердаму

Нідерланди назвали умови, за яких допустять глядачів на "Євробачення-2021"

Глядачам на "Євробаченні-2021" бути: на пісенний конкурс цьогоріч допустять 3,5 тисячі вболівальників

"Євробачення-2021": у Роттердамі встановили головну сцену конкурсу