ЄС вимагає від Росії скасувати заборону ввезення овочів з Європи

  Євросоюз звернувся до Росії з офіційною вимогою скасувати заборону на ввезення овочів з європейських країн. Тим часом науковці з усього світу намагаються встановити походження патогенного штаму кишкової палички, від якої померли 18 людей і захворіли близько 2 тисяч у кількох європейських країнах і Сполучених Штатах.

  Учені стверджують, що схожі випадки раніше фіксували в Південній Кореї та Центрально-Африканській республіці. Американські дослідники заявляють - цей штам відомий науці. За їхніми даними, його вже фіксували на Корейському півострові. Китайські науковці виявили схожість "європейської" бактерії з тією, що була виявлена кілька років тому в Африці. Медики з Євросоюзу, зі свого боку, зазначають, що захворіли лише ті люди, які перебували в Німеччині, тож проблема, на їхню думку, має локальний характер.  

  Г`ю Пеннінгтон, професор університету Абердіна: "Ця хвороба, за нашою інформацією, є виключно німецькою проблемою. Захворіли лише ті люди, які останнім часом їли свіжі овочі на території Німеччини. У вчених немає даних, що городина з інших країн має цей штам бактерії".

  Попередній матеріал
  Тарас Чорновіл вимагає залучення до слідства сестри та дружини батька
  Наступний матеріал
  Слухання у справі Младича перенесли на місяць
  Теги:
  Loading...