Тарас Чорновіл вимагає залучення до слідства сестри та дружини батька

  На залученні до слідчих дій сестри та дружини свого батька наполягає народний депутат Тарас Чорновіл. З таким проханням він звернувся до прокурора Києва Анатолія Мельника.

  Парламентарій пояснив: ідеться про той факт, що по дозвіл на ексгумацію тіла В`ячеслава Чорновола прокуратура звернулася лише до синів загиблого. Водночас депутат зазначив, що юридичних претензій до слідства у нього немає. Саму ексгумацію нардеп вважає не визначальною. Певен: головним у слідчих діях мають стати допити свідків. 

  Тарас Чорновіл, народний депутат, позафракційний: "Можливо, не вдалося мене повідомити, але той факт, що не повідомили сестру і дружину батькову - мені здається, у моральній площині це проблема. Я особисто давав дозвіл на ексгумацію, і я його не відкликав, але наполягав, щоб такий самий дозвіл мають бути від дружини і сестри. Експретиза буде тривати досить довгий час, формується експертна група. Я хочу вимагати, щоб до експертної групи увійшли саме ті експерти, яким я довіряю. Є зафіксовані на фотографії травми, не пояснені попередньою експертизою 99-го року. Саме через це я дав дозвіл на ексгумацію, хоча я вважаю, що це не головне у справві. Треба розсідуівати загалом справу про вбивство".

  Інтереси вдови Чорновола Атени Пашко під час розслідування у Генеральній прокуратурі представлятимуть народні депутати від "Нашої України" Лілія Григорович та Микола Кульчинський. Про це повідомляє прес-служба партії. Сама дружина колишнього лідера Народного руху - у лікарні.
  Попередній матеріал
  Прокуратура: дослідження тіла В`ячеслава Чорновола триватиме до півроку
  Наступний матеріал
  ЄС вимагає від Росії скасувати заборону ввезення овочів з Європи
  Теги: