Прокуратура: дослідження тіла В`ячеслава Чорновола триватиме до півроку

  Процедура дослідження тіла В`ячеслава Чорновола забере від двох до шести місяців. Про це повідомив заступник генпрокурора, прокурор міста Києва Анатолій Мельник.

  Він підтвердив факт ексгумації. За його словами, процедуру робили з дотриманням усіх норм та законів. Зокрема, дозволи на проведення експретизи дали сини загиблого політика. А на самій процедурі, яку почали проводити напередодні о 5ій ранку, були присутні слідчий, судмедексперти, працівники СБУ, ритуальної служби, міліції та адміністрація Байкового кладовища. Усе фіксували за допомогою фото- та відеозйомки. На ексгумацію запрошували і синів. Проте один із них - відмовився приїхати, а з іншим - депутатом Тарасом Чорноволом - не змогли зв`язатися. Прокурор столиці упевнений - завдяки експертизі тіла вдастся встановити істинну причину смерті В`ячеслава Чорновола. 

  Анатолій Мельник, прокурор міста Києва: "Що стосується можливості встановлення причини смерті та наявності тілесних ушкоджень на тілі, то я думаю, що сьогодні медицина сучасна і в принципі, думаю, що це можливо. Спілкуючись зі спеціалістами та судмедекспертами, то вони думають, що можна буде отримати відповіді піля проведення цієї експертизи". 

  Попередній матеріал
  На Венеційському бієнале відкрився 2-й український павільйон [відео]
  Наступний матеріал
  Тарас Чорновіл вимагає залучення до слідства сестри та дружини батька
  Теги:
  Loading...