На Венеційському бієнале відкрився 2-й український павільйон [відео]

  На найпрестижнішій виставці сучасного мистецтва - Венеційському бієнале - відкрився другий український павільйон. Він є учасником так званої паралельної – позаконкурсної програми фестивалю.

  У стародавньому Палаццо Пападополі свої арт-проекти - скульптури, живопис та відеоінсталяції - представили фіналісти наймасштабнішої української премії у галузі мистецтва, Future Generation Art Prize. Це 19 незалежних митців із різних країн світу. Першими гостями українського павільйону у день відкриття стали всесвітньовідомий японський скульптор Такаші Муракамі та зірка світового масштабу, співак Елтон Джон. Останній так захопився виставкою, що з порожніми руками піти не зміг. Придбав один з експонатів для своєї домашньої галереї.

  Елтон Джон: "Я тільки-но приїхав до Венеції. І український павільйон – перший, який я побачив. Як на мене, виставка вражає. Сподобалися малюнки вашого харківського художника, та вразила ось ця бетонна скульптура. Вона дещо незрозуміла, але чудово пасує до мого саду. Тож вирішив її придбати. Повезу додому- на пам`ять про Україну".

  Попередній матеріал
  Вибух на нафтовому заводі у Великій Британії - щонайменше 4 загиблих
  Наступний матеріал
  Прокуратура: дослідження тіла В`ячеслава Чорновола триватиме до півроку
  Теги:
  Loading...