5.ua

ЄС назвав імена росіян та українців, які потрапили під санкції

  У офіційному журналі ЄС опублікувані імена російських чиновників, а також східноукраїнських бойовиків, які потрапили у розширений список санкцій.


  Як повідомлялося, візові та фінансові санкції запроваджуються щодо 15 осіб.

  У санкційний список ввійшли віце-прем'єр РФ Дмитро Козак, начальник генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов, начальник ГРУ Ігор Сергун, постпред президента Росії в Криму Олег Белавенцев, глава міністерства у справах Криму Олег Савельєв, віце-спікери Держдуми Людмила Швецова та Сергій Неверов, т.в.о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло, а також сенатор в Раді Федерації від Криму і Севастополя Ольга Коватіді.

  Окрім того, санкції стосуються представника луганських сепаратистів Германа Прокоп‘єва, народного губернатора Луганської області Валерія Болотова, лідерів самопроголошеної Донецької республіки Андрія Пургина та Дениса Пущиліна, заступника керівника народного ополчення Донбасу Сергія Циплакова, а також керівника народної оборони Донбасу в Слов'янську Ігоря Стрєлкова, який можливо є офіцером ГРУ.

  Санкції набувають чинності у вівторок, 29 квітня. Фігурантам списку заборонили в'їжджати до ЄС і заморозили їх активи. Таким чином, загальна кількість осіб, котрі потрапили під санкції, зросла до 48.

  У понеділок, 28 квітня, США оголосили про розширення санкцій проти Росії та внесли до списку 17 російських компаній та банків, а також 7 чиновників та бізнесменів.

  Окрім того, список санкцій розширила також Канада, додавши до нього 9 росіян та 2 російські компанії. А Японія запровадила візові санкції проти 23 російських чиновників.
  Попередній матеріал
  У Донецьку вже звільнено українських заручників проросійських бойовиків
  Наступний матеріал
  Прикордонна служба спростувала інформацію ЗМІ про "потяги з бойовиками з Криму"
  Теги:
  Loading...