5.ua

Прикордонна служба спростувала інформацію ЗМІ про "потяги з бойовиками з Криму"

  Інформація щодо руху поїздів із Сімферополя до Одеси з проросійськими бойовиками та без прикордонного оформлення не відповідає дійсності.

  Про це Державна прикордонна служба (ДПС) України заявила у спеціальному прес-релізі 28 квітня.

  Як повідомляється, на цей час ДПС України проводить посилений контроль всіх, без виключення транспортних засобів та осіб на адміністративному кордоні з Автономною Республікою Крим в межах Херсонської  області, а також на 4 залізничних пунктах контролю. Усі прикордонні пости працюють в посиленому режимі.

  Прикордонна служба повідомила, що у середньому за добу в залізничних пунктах контролю оформляється до 30 потягів та до 7 тисяч осіб. Рух поїздів здійснюється відповідно до розкладу руху. Інформація щодо додаткових поїздів, які прямуватимуть поза розкладом від Укрзалізниці, не надходила.

  "Загалом за 27 квітня було оформлено три потяги з Сімферополя, один з яких слідував до Одеси. Всього в ньому їхало 463 пасажири, з яких тільки 4 росіянина та 455 громадян України", - підкреслил у ДПС України.

  За інформацією прикордонників, також не відповідає дійсності інформація про те, що "на прикордонних постах залишили тільки місцевих, а всіх інших прибрали".

  "На цей час всі прикордонні підрозділи посилені додатковими нарядами та резервами прикордонного відомства з усієї України", - заявили у ДПСУ.

  Попередній матеріал
  ЄС назвав імена росіян та українців, які потрапили під санкції
  Наступний матеріал
  Площу перед стадіоном “Динамо” реконструюють динамівці і команда Порошенка
  Теги:
  Loading...