Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ Скріншот відео

Єлизавета ІІ вп'яте за 68 років звернулася до нації – говорила про COVID-19

Читайте по-русски
У Великій Британії станом на 6 квітня зафіксовано 48 436 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 4943 випадків є летальними

Королева Великобританії Єлизавета II у своєму зверненні до нації в неділю заявила, що країна "доб'ється успіху" в своїй боротьбі з пандемією коронавірусу. Також монарх закликала громадян країни до самодисципліни у зв'язку з поширенням COVID-19. Про це інформує ВВС.

У своїй п'ятій за період правління промові, не враховуючи новорічних звернень, королева подякувала людям за дотримання розпорядження уряду залишатися вдома, і похвалила тих, хто "збирається разом, щоб допомагати іншим".

Вона також подякувала ключовим працівникам, сказавши, що "кожна година" роботи "наближає нас до повернення до більш нормального часу".

"Цього разу ми об'єднуємо зусилля з усіма народами по всьому світу, використовуючи великі досягнення науки і наше інстинктивне співчуття для зцілення. Ми доб'ємося успіху – і цей успіх буде належати кожному з нас", – сказала королева.

Королева також запевнила британців, що кращі дні повернуться, і вони знову будуть зі своїми друзями та сім'ями.

Як відомо, до цього Єлизавета II за 68 років правління виступала зі спеціальними поданнями лише чотири рази: під час війни у Перській затоці, після смерті принцеси Діани і королеви-матері, а також на діамантовий ювілей свого правління. Відзначається, що звернення було знято одним оператором у захисному спорядженні, а решта технічного персоналу перебувала в іншій кімнаті.

У Великій Британії станом на 6 квітня зафіксовано 48 436 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 4943 випадків є летальними. 229 осіб одужали.

Як повідомляв 5.UA, в понеділок, 6 квітня, кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом по всьому світу становить 1 274 527 – в тому числі 264 838 осіб, які вже одужали та 69 487 летальних випадків. Наразі найбільш ураженими пандемією COVID-19 є такі країни як США, Іспанія та Італія.

Попередній матеріал
Спецвипуск: Поширення COVID-19 в Україні та світі – свіжі дані станом на 6 квітня
Наступний матеріал
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії: на скільки зросли виплати
Loading...

Спецвипуск: Поширення COVID-19 в Україні та світі – свіжі дані станом на 6 квітня

Складаються з автодеталей: інженери Tesla показали прототип апаратів ШВЛ – відео

В Україні зменшилася кількість заражень COVID-19 – Шмигаль

Україна залишає на кордоні лише 19 пунктів пропуску для автомобілів – перелік (доповнено)

В Україні запустять гарячу лінію для тих, кому відмовили робити тест на коронавірус – МОЗ

З Туреччини в Україну прибув пором із 35 українцями