Смартфон
Смартфон Depositphotos

В Україні запустять гарячу лінію для тих, кому відмовили робити тест на коронавірус – МОЗ

Читайте по-русски
В Україні є 250 тисяч ПЛР-тестів, зазначив заступник міністра охорони здоров'я

Міністерство охорони здоров'я запустить телефонну гарячу лінію, куди можна звертатися у разі відмови медичних працівників проводити тестування на коронавірус. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Кожен випадок відмови від тестування буде розібрано в індивідуальному порядку, оскільки відмова від тестування в період епідемії не повинна розглядатися взагалі. Ми будемо впливати на цей людський фактор, який існує або може існувати на території України", – сказав Ляшко.

Він також запевнив, що Україна готова проводити тестування на виявлення коронавірусу.

"Сьогодні ми маємо близько 250 тис. тестів для ПЛР-діагностики, тому питання з тестуванням не є проблемою. Україна готова тестувати, готова буде тестувати. І буквально на вихідних ми збиралися з міністром охорони здоров'я і чітко пропрацьовували стратегію збільшення кількості тестувань для того, щоб забезпечити тестуванням усі випадки, які тільки можливі", – зазначив заступник голови МОЗ.

Крім того, у МОЗ повідомили, що наступного тижня тестів стане більше - в МОЗ очікують поставку медичних засобів від українських виробників.

"Очікуємо від українського виробника отримати в кількості 20 тис. ПЦР-систем, які дозволять протестувати близько 2 млн досліджень і тести вже мають бути на наступному тижні. Український виробник готовий виготовляти 1 тис. ПЦР тестів на добу і це дозволить нам покрити всю потребу в проведенні тестування, яка необхідна для реагування на спалах на епідемію коронавірусної хвороби на території України", – заявив Ляшко. 

Як повідомляв 5.ua, у Міністерстві охорони здоров'я створять спецбригади медпрацівників для тестувань на коронавірус вдома.

Попередній матеріал
У Черкасах мешканці самі дезінфікують свої під'їзди – антисептик закупив підприємець
Наступний матеріал
Протидія коронавірусу в Києві: у місті працює 28 спеціальних мобільних груп
Loading...

Українці зможуть здавати аналіз на коронавірус вдома – Ляшко

У МОЗ повідомили, що тести на COVID-19 "швидка" робитиме в екстрених випадках

У МОЗ анонсували прибуття в Україну двох видів тестів на COVID-19

Де можна перевіритися на коронавірус та чи відповідає статистика заражених реальній ситуації – "ІнфоВечір"

У МОЗ повідомили, скільки підозр на коронавірус перевіряють в Україні

Тест на коронавірус: де з'являться безкоштовні, а де і за скільки можна буде купити