Єгипетські опозиціонери розійшлись з-під президентського палацу

  У Каїрі протестувальники залишили площу Роксі біля президентського палацу. Таким чином, мітингарі виконали ультиматум республіканської гвардії, що охороняє Мухаммеда Мурсі.
  Гвардійці оточили площу колючим дротом. У президентській охороні кажуть: загорожа триматиме демонстрантів на відстані від площі і унеможливить сутички між опонентами та прихильниками Мурсі у майбутньому. Від ранку на каїрських вулицях поблизу палацу президента стоять танки та бронетранспортери. За словами керівника гвардії, спецтехніку вивели, щоб уникнути кровопролиття, і для розгону демонстрацій їх не застосовуватимуть. Тим часом, опозиція планує три масові ходи до президентського палацу з різних районів Каїра.

  У Женеві Верховний комісар із прав людини Наві Піллай закликала єгипетську владу гарантувати безпеку учасників мирних протестів і карати всіх, хто розпалює насильство, зокрема і політиків. Нагадаємо, напередодні вночі під час масових заворушень там загинуло семеро людей. Іще три з половиною сотні - зазнали поранень. Активісти руху "Брати мусульмани" розтрощили табір антивладної опозиції.
  Попередній матеріал
  У Києві відкрився щорічний книжковий ярмарок "Медвін" [відео]
  Наступний матеріал
  Легальні новорічні ялинки повинні мати електронний чип
  Теги: