У Києві відкрився щорічний книжковий ярмарок "Медвін" [відео]

  Понад десять тисяч книжок представили на щорічному книжковому ярмарку "Медвін" у виставковому центрі столиці. Україномовної продукції - половина.

  Переважають дитячі та подарункові видання. Представлена також сучасна українська фантастика і детективи. Самою поліграфічною продукцією ярмарок не обмежується. Протягом трьох днів на Медвіні працюватиме книжкова кухня, де відомі українці готуватимуть свої коронні страви. На одній із секцій вчитимуть правильно зустрічати різдвяні свята - Андрія, Миколая та Василя - згідно з традиціями, описаними в книжках. А для дітлахів підготували спеціальний майданчик. Там малечу розважатимуть дитячі письменники, доки дорослі будуть зайняті придбанням книжок. Триватиме виставка до суботи.

  Відвідувачка: "Я встигла придбати поки що одну книжку за 30 гривень - "Круті живуть недовго". А зараз ще хочу знайти книжку Достоєвського в українському перекладі".

  Євген Капшук, представник видавництва: "У нас новинки найгучніші - це перше видання українською мовою Віктора Суворова, розвідника радянського, "Кузькіна мать". Ще ми разом з компанією "Наш формат" видали книгу Антіна Мухарського "Доба. Сповідь молодого бандерівця". Ну вже те, шо три друкарні поспіль відмовились її друкувати, вже про шось може сказати. Сказали, що цензура їх не пропустить, що вони не можуть такі скадндальні речі друкувати".

  Брати Капранови, співорганізатори книжкового ярмарку "Медвін": "Якщо раніше виставки "Медвін" були більше тусовочно-літературоцентричного характеру, то сьогодні ми оголошуєм книжку святом, оскільки книжок мало, то зустріч з книжкою - це свято, і ми хочемо, щоби три дні свято тут тривало".

  Попередній матеріал
  Влада Єгипту ввела до столиці танки
  Наступний матеріал
  Єгипетські опозиціонери розійшлись з-під президентського палацу
  Теги: