Єгипет знову запрошує українських туристів

  Єгипетська влада вже оговталася після революційних подій та порахувала збитки в туристичній галузі. Два гарячі місяці вже коштували єгиптянам понад півтора мільярди доларів.

  Тому вже сьогодні єгипетські чиновники домовляються із авіакомпаніями, щоби ті відновлювали прямі рейси та не підвищували цін на чартери. Натомість спрощують їм обслуговування в аеропортах. Але за путівки та проживання в готелях туристи не платитимуть менше. Хоча більшість готелів нині й заповнені лише на третину, утім будуть дотримуватися передреволюційної цінової політики. Україна входить у п`ятірку держав, громадяни яких найохочіше їдуть відпочивати до Єгипту. Лише за минулий рік туди навідалися понад 400 тисяч українців. Дипломати запевняють - попри те, що Близький Схід охопили революції - в Єгипті вони гарантують безпеку туристам.

  Ясір Атедо, посол Єгипту в Україні: "Єгипетський уряд докладатиме усіх зусиль, щоби відпочивальники почували себе захищеними та в безпеці. політична та економічна ситуація в Єгипі вже стабілізувалася. Минулого тижня єгипетський народ проголосував за зміни до конституції, які гарантуватимуть демократію".

  Нагед Назмі, радник із туристичних питань посольства Єгипту в Москві: "Нещодавно я спілкувалася з представниками туркоманій та готелів. Вони знижували ціни лише в той період, коли до Єгипту люди боялися їхати. Нині ж вони знову повернулися до економічно обгрунтованих цін".

  Попередній матеріал
  У Броварах стартував - перший Міжнародний чемпіонат із хокею серед молоді
  Наступний матеріал
  В Україні вшановують пам`ять лідера НРУ В. Чорновола [репортаж, відео]
  Теги:
  Loading...