У Броварах стартував - перший Міжнародний чемпіонат із хокею серед молоді

  Спортивні проводи зими на Київщині. Поки трави із-під землі ще не видно, молодь - грає у хокей. У Броварах стартував - перший Міжнародний чемпіонат із хокею серед молоді. Команди із України, Росії, Білорусі і Польщі - змагалися за кубок губернатора області і призовий фонд - сто тисяч гривень.

  Останні приготування і першими на Льодову арену в Броварах виходять команди з Харкова та з білоруського Гомеля. За ними спостерігають потенційні суперники - хокеїсти Київщини. Їхня гра ще попереду.

  Ярослав Засідкович, хокеїст: "Каманда сейчас серьезно настраиваеться в раздевалке. Все мы очень хотим выиграть первую игру в поляков. Подход очень серйозный".

  Ярослав хокеєм займається з 5 років. Нещодавно його каманда уже отримала перше визнання - "Білий Барс" став чемпіоном України з хокею серед молоді. Свого хвилювання хлопець не приховує, проте в перемозі своєї команди переконаний.

  Ярослав Засідкович, хокеїст: "Тренер нам там уже все разписал. Думаю мы выиграем".

  Підготувались до чемпіонату в облдержадміністрації рекордно швидко. За місяць знайшли спонсорів, арену для змагань та запросили команди. 

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Напередодні літа ми дійсно хочемо зробити свято для тих людей, котрі полюбляють хокей, які полюбляють зимні види спорту. Сьогодні якраз канікули і ми проводимо Міжнародний турнір з хокею серед молоді і мені дуже приємно, що до нас завітали юні спортсмени з Білорусії, Польші, Російської Федерації".

  Це не єдине змагання з хокею в області. Незабаром у Білій Церкві стартує ще один всеукраїнський чемпіонат серед дітей. А поки що організатори готуються до змагань - займатися спортом молодь губернатор заохочує власним прикладом.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Я люблю теніс, я люблю грати в футбол. Всі мої заступники займаються спортом, ніхто не палить. Вони дійсно займаються на такому хорошому рівні і за рік роботи ні один із заступників не пішов на лікарняний".

  Чемпіонат із хокею триватиме три дні. Переможці повезуть додому кубок губернатора, а трійка найсильніших ще й отримає грошові нагороди. За перше місце - 50 тисяч гривень, за друге - 30 і за третє - 20 тисяч гривень.

  Наталя Гончарова, Віктор Сніжко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Стала відомою причина через яку погоріла техніка у жителів мікрорайону Відрадний
  Наступний матеріал
  Єгипет знову запрошує українських туристів
  Теги: