kmu.gov.ua

Яценюк обговорив з Нуланд продовження газових переговорів з РФ за участі Єврокомісії

  6 жовтня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з помічником державного секретаря США Вікторією Нуланд.


  Про це повідомляє урядовий портал.

  "Глава уряду обговорив з представником США стан виконання українсько-американських домовленостей, спрямованих на підтримку процесу реформ в Україні", - сказано в повідомленні.

  Він висловив переконання у необхідності ухвалення чинною Верховною Радою України пакета антикорупційних реформ, який виноситься на розгляд на завтрашній позачерговій сесії парламенту.

  Прем'єр підтвердив рішучу налаштованість української сторони провести вільні та прозорі вибори до Верховної Ради України, за результатами яких має бути сформована міцна проєвропейська коаліція. Уряд має напрацьовані пакети податкової та бюджетної реформи, які будуть невідкладно подані на розгляд нового складу парламенту, наголосив він.

  Згідно з повідомленням, Яценюк і Нуланд приділили важливу увагу питанням енергетичної безпеки. Глава українського уряду підтвердив готовність до продовження разом з Європейською Комісією переговорів з російською стороною щодо постачання природного газу з РФ. За його словами, українська сторона готова до взаємоприйнятного рішення на засадах ринкового формування ціни на газ і його транзит.

  Також було обговорено питання співпраці з міжнародним співтовариством у наданні гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та населенню, яке потерпає від керованих Росією терористів.

  Глава уряду наголосив на необхідності неухильного виконання Російською Федерацією домовленостей щодо припинення вогню та окремо відзначив ключову важливість відновлення контролю над українсько-російським державним кордоном.
  Попередній матеріал
  За час припинення вогню загинуло 56 українських військових і 32 мирні мешканці - МЗС
  Наступний матеріал
  На Донеччині СБУ затримала поплічників терориста "Бабая"
  Теги:
  Loading...