Винищувач військ міжнародної коаліції впав у пустелі

  Війська міжнародної коаліції, що третю добу поспіль завдають повітряних ударів по лівійській столиці, зазнали першої втрати. Американський винищувач впав у пустелі. Обоє пілотів встигли катапультуватися. Одного з них підібрали повстанці, іншого - іще шукають. Коаліційне командування запевняє, це не бойова втрата - літак не збивали, кататсрофа сталася через несправність обладнання.

  Тим часом війська Муамара Кадаффі поновили штурм міста Зінтан, розташованого за 120 кілометрів на південь від Триполі - із використанням бронетехніки та важкої артилерії. Тривають запеклі бої і на підступах до Бенгазі, де розташована опозиційна перехідна Національна рада. Повстанці стверджують, що війська Каддафі застосовують важку бронетехніку. Речник лівійського уряду, у свою чергу, заявив - міжнародна коаліція вбиває цивільних мешканців по всій країні. 

  Муса Ібрагім, речник уряду Лівії: "Західні держави завдають ударів по аеропортах. Гинуть мирні люди. Коаліція хоче зробити з Триполі другий Багдад. Ми боремося не лише з повстанцями, а й з бойовиками Аль-Каїди, які зовсім не поважають людські життя і готують теракти по всій країні".

  Попередній матеріал
  Сталися чергові викиди пари з АЕС "Фукусіма-1"
  Наступний матеріал
  Літак з евакуйованими з Японії громадянами України - прямує до Києва
  Теги: