Літак з евакуйованими з Японії громадянами України - прямує до Києва

  Літак з евакуйованими з Японії громадянами України - прямує до Києва. Загалом на його борту 66 пасажирів. Серед них - 53 - співвітчизники, шестеро - громадян Молдови і четверо - Білорусії. Очікують, що літак приземлиться в аеропорту "Бориспіль" близько опівночі.

  У вітчизняному МЗС констатують: особливого ажіотажу серед охочих залишити Японію - наразі немає. На два рейси - повернутися на батьківщину зголосилися лише 190 українців. Водночас ще залишаються в Японії - 1400 співвітчизників. Повертатися на Батьківщину не поспішають і українці, що перебувають в Лівії. Попри наполегливі рекомендації вітчизяного МЗС, покинути небезпечну територію виявили бажання лише 20 із п"яти сотень українців. Їх планують евакуювати найближчим часом.

  Олександр Дикусаров, речник МЗС: "МЗС і посольство України в Лівії опрацьовує питання евакуації згаданих громадян України. Це може бути або переїзд суходолом до Тунісу, або відправлення їх з території Лівії повітряним шляхом. Це питання ускладнюється тими подіями операцією "Одісея-Світанок", яка відбувається зараз у цій країні".

  Попередній матеріал
  Винищувач військ міжнародної коаліції впав у пустелі
  Наступний матеріал
  СБУ не бачить криміналу в справі викрадення палестинця з території України
  Теги:
  Loading...