СБУ не бачить криміналу в справі викрадення палестинця з території України

  Служба безпеки не бачить криміналу у справі викрадення палестинця з території України. Про це на брифінгу заявив перший заступник голови СБУ Володимир Рокитський.

  За його словами, нині відомство не має інформації, у який спосіб громадянин Палестини Дірар Абусісі залишив Україну та потрапив до Ізраїлю. Нагадаємо, у понеділок Тель-Авів офіційно підтвердив, що палестинець перебуває у місцевій тюрмі. Його підозрюють у загрозі державі Ізраїль. Дірар Абусісі зник у лютому під час поїздки з Харкова до Києва. Його дружина - українка, звинуватила у цьому ізраїльські спецслужби. Абусісі є одним із технічних директорів електростанції у Ґазі. Дружина зниклого планує позиватися до Європейського суду з прав людини на Україну, Ізраїль та Палестину.

  Володимир Рокитський, заступник голови СБУ: "То что касается заявления его супруги, я вам официально заявляю, что вчера вечером я рассматривал ее заявление. Мы исключаем какой-либо криминальный след. Человек жив. Остальные вопросы на сей день мы будем прорабатыть и мы работаем".

  Попередній матеріал
  Літак з евакуйованими з Японії громадянами України - прямує до Києва
  Наступний матеріал
  Перша втрата військ міжнародної коаліції в Лівії
  Теги: