Вибори у США: кампанію Обами вела дружина, МакКейн обіцяє соціальні виплати

  Барак Обама завершив свій візит на Гаваї, де відвідував хвору бабусю, а Джон МакКейн переймається долею дрібних підприємців. Часу до дня голосування на президентських виборах у США залишається дедалі менше - вибори відбудуться 4 листопада.
  Барак Обама не побоявся у розпал передвиборної кампанії залишити справи, щоб відвідати хвору бабусю у його рідному штаті Гаваї. Поява кандидата від демократичної партії спричинила справжній ажіотаж на вулицях Гонолулу. На час відсутності Барака кампанію вела його дружина Мішель. Вони пояснювала виборцям - що відсутність чоловік на континенті - не безвідповідальний крок, а навпаки - свідчення його поваги до сімейних цінностей.

  Мішель Обама, дружина Барака Обами: "Багато з вас знають - Барак напередодні не переймався виборами, бо відвідував свою бабусю на Гаваї. Можливо, ви знаєте, що бабуся Барака відіграла величезну роль у його житті - саме завдяки їй він став тим, ким є зараз. Вона навчила його бути спокійним та впевненим у собі".

  Поки кандидат від демократів у своєму рідному штаті - на Гаваях - відвідував хвору бабусю, Джон МакКейн часу не гаяв і працював у двох напрямках. Останні тижні у телезверненнях він постійно нагадує виборцям про слабкі сторони Обами - як наприклад недосвідченість у зовнішній політиці. А на зустрічах з електоратом республіканець наголошує на перевагах своєї перебвирної програми - це зниження податків та збільшення соціальних виплат.

  Джон МакКейн, кандидат від республіканської партії: "Ми подвоїмо виплати на дитину для кожної сім`ї. Ми також знизимо податки для підприємців, щоб створити нові робочі місця та втримати американський бізнес у США. Адже ми стали сильною країною не тому, що дозволяли уряду витрачати наші гроші по всьому світу".

  До вирішального дня залишилося півтора тижні. Останній скандал - заява кандидата у віце-президенти від республіканців Сари Пейлін. Вона у свій спосіб потрактувала висловлювання соратника Обами сенатора Джо Байдена - про зумисне створену міжнародну кризу, для того, щоб перевірити Барака Обаму. Пейлін назвала одним з можливих сценаріїв такої кризи - вторгнення Росії в Україну.

  Захар Симчич, 5 канал
  Попередній матеріал
  У Луцьку безробітним знайшли роботу – прибирати місто (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Мода бути схожою на Сару Пейлін у Нью-Йорку (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...