Мода бути схожою на Сару Пейлін у Нью-Йорку (РЕПОРТАЖ)

  Сара Пейлін - кандидатка у віце-президенти від республіканців - опинилася в самому центрі уваги за десять днів до виборів. Напарниця Джона МакКейна свідчить у справі про перевищення нею службових повноважень. Тим часом у Нью-Йорку справжній бум перук - модницям подобається зачіска у стилі Пейлін - і вони хочуть отримати таку ж негайно.
  Сара Пейлін перервала агітацію у Пенсильванії, щоби дати свідчення. Спілкувалася вона із незалежним юристом, що розслідує звинувачення проти неї. Губернаторці Аляски закидають перевищення службових обов`язків. Жінка, начебто, звільнила дежслужбовця, щоби ров`язати конфлікт у власній родині. Сама Пейлін вважає закиди політично вмотивованими. Утім, звинувачення не позначилися на популярності республіканки. Багато модниць Нью-Йорка хочуть бути схожими на неї. 

  Бруклінські стилісти кажуть - отримують десятки замовлень на перуки а-ля Пейлін. Додаткової інтриги додає те, що Нью-Йорк традиційно підтримує на виборах демократів, а не республіканців. Утім, деякі фанатки Пейлін визнають - наслідують республіканку не через її політичні уподобання.

  Ще один популярний сувенір з Сарою Пейлін - святкові маски та костюми до Геловіну. Його відзначають тридцять першого жовтня - за чотири дні до президентських виборів. Торгівці костюмами завжди обирають найпопулярніші у країні постаті як прообрази для святкових костюмів. Цьогоріч на Хелоуїн модно бути схожим на Сару Пейлін, Барака Обаму чи Джона МакКейна. 

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.23Мб)
  Попередній матеріал
  Вибори у США: кампанію Обами вела дружина, МакКейн обіцяє соціальні виплати
  Наступний матеріал
  Родина Бушів проголосувала на виборах у США
  Теги:
  Loading...