Виборці чекають від Обами рішучих дій щодо фінансової кризи (РОЗШИРЕНО)

  Барак Обама напередодні приймав привітання, а вже сьогодні виборці чекають від 44 Президента сполучених штатів, рішучих дій спрямованих на вирішення найважливішої для Америки проблеми - фінансової кризи. А у таборі республіканців вже думають про 45-го президента Президента США. Прихильники кандидати у віце-президенти від республіканців Сари Пейлін виготовити значки з написом "Пейлін у президенти у 2012 році".
  Соціологічні опитування показують - шестеро з десяти громадян, які голосували за Обаму перш за все робили це тому, що вірили - майбутній президент вирішить їх економічні проблеми. Особливо це стосується автомобільної галузі. Під час передвиборних пеергонів Обама пообіцяв "великій трійці" - концернам Форд, Крайслер та Дженерал Моторс кредит у 50 мільярдів доларів. Ці кошти компанії повинні витратити на розробку нових автомобілів, що споживатимуть менше пального. Проте найбільше, що очікують від нового глави Білого дому - схвалення фінансової допомоги розміром 700 мільярдів доларів. За такий захід вже проголосував Конгрес, тепер документ повинен підписати Президент.

  Алан Ліхтман, аналітик: "Американське суспільство очікує на рішучі дії Барака Обами. Звичайно, економіка - це найважливіше та водночас найважче завдання. Президент наразі не контролює економіку. Налагодити справи у фінансовій сфері - це не легке завдання".

  Люди: "Звичайно, ми не сподіваємося, що все зміниться вже сьогодні. І для уряду, і для людей потрібен час, щоб ситуація виправилася".

  Люди: "Я вважаю, щоб пройде чимало часу, поки ми відчуємо покращення. Але я дуже, дуже сподіваюся, що чекати доведеться не надто довго".

  А от соратниця Джона Маккейна не поспішає з політичними заявами. Експерти вважають - Сарі Пейлін ,колишньому кандидату у віце-президенти, краще було б зайнятися відновлення довіри до себе з боку виборців. Адже соцопитування кажуть - рівень її підтримки впав на 20 відсотків. Пейлін так і не змогла переманити голоси тих виборців, які підтримували іншу жінку - Хілларі Клінтон. Сама ж Пейлін має намір сконцентруватися на роботі та власній родині, і поки не приділяє багато уваги наступним виборам Президента Сполучених штатів.

  Сара Пейлін, губернатор Аляски: "Ви знаєте, до 2012 року ще далеко. На той час син вже буде ходити до дитсадку, донька вже ходитиме до п`ятого чи шостого класу. Ось що я зараз думаю про 2012 рік".

  Головне ж питання для обох найбільших партій США - кадрові призначення майбутнього президента. Демократи, що вже 8 років не були при владі, у передвиборній кампанії акцентували на змінах, які новий глава Білого дому принесе країні. Республіканці ж робитимуть усе можливе, щоб втратити якнайменше постів і мати можливість відстоювати свої інтереси.

  Захар Симчич, 5канал
  Попередній матеріал
  Голова МЗС Німеччини закликав США шукати діалог з Росією
  Наступний матеріал
  Поблизу Філіпін затонув паром - 40 людей загинули
  Теги:
  Loading...