Влада Венесуели заявила про попередження низки терактів

  Передвиборні пристрасті вирують у Венесуелі. Провладний кандидат у президенти Ніколас Мадуро заявив: владі країни вдалося попередити низку кривавих терактів.

  За словами політика, правоохоронці заарештували групу бойовиків з Колумбії. Терористи мали чимало зброї та вибухівки і збиралися їх застосувати, щоби дестабілізувати ситуацію у країні у день волевиявлення. Про усе це Мадуро розповів тисячам своїх прихильників на останньому передвиборчому мітингу, і закликав людей не піддаватися на провокації, зберігати спокій і прийти на дільниці у неділю. Тоді, нагадаємо, у Венесуелі обиратимуть нового главу держави. Окрім Мадуро, на цю посаду претендує опозиціонер Енріко Капрілес. За даними соціологів, більше шансів перемогти має провладний кандидат.

  Ніколас Мадуро, кандидат у президенти Венесуели: "Ми захопили групу колумбійських бойовиків. Ці люди належали до ультраправого угрупування і привезли до нашої країни зброю та вибухівку. Вони збиралися вбивати, щоби зірвати вибори і дестабілізувати ситуацію. Втім, правоохоронці зреагували вчасно і терористів знешкодили. Загрозу усунено, але ми залишаємося пильними. Закликаємо до цього і вас. Попри усі провокації, кожен, кому небайдужа доля рідної країни, має прийти у неділю на дільницю і проголосувати".

  Попередній матеріал
  Сенат США переглядає закони про продаж зброї
  Наступний матеріал
  Студентський мітинг у столиці Чилі переріс у масові заворушення
  Теги:
  Loading...