Сенат США переглядає закони про продаж зброї

  Дебати про жорсткіші умови продажу зброї почалися у американському Сенаті. Йдеться, зокрема, про більш жорстку перевірку людей, що бажають придбати пістолета чи рушницю. З необхідністю розглянути цю законодавчу ініціативу погодилися і республіканці, і демократи.

  Аналітики зазначають: у разі ухвалення запропонованих поправок - це стане найсерйознішим переглядом законів про торгівлю зброєю у США за остані 20 років. Поки у Сенаті тривають дебати, на вулицях Вашингтона акції влаштовують як прибічники, так і противники нових правил придбання зброї. Зокрема, активісти з Ньютауна розставили на галявині одного з парків столиці понад три тисячі хрестів. Це символізує кількість людей, що загинули внаслідок стрілянини у США з моменту трагедії у Коннектикуті. Нагадаємо, там у грудні минулого року зловмисник зчинив стрілянину у початковій школі. Загинули 26 людей, більшість з них - діти.

  Протестувальник: "Ми прийшли сюди, щоби просити Сенат ухвалити нові жорсткіші закони щодо придбання зброї. Через стрілянину ми втратили рідних, і не хочемо, щоби такі трагедії повторювалися у майбутньому".

  Протестувальник: "Ми вимагаємо від влади дій, інакше наші діти і близькі загинули марно. Усі ми потребуємо захисту, і держава просто зобов`язана його нам надати".

  Попередній матеріал
  Низка штатів США потерпають від штормів та торнадо - є загиблі
  Наступний матеріал
  Влада Венесуели заявила про попередження низки терактів
  Теги:
  Loading...