Влада Таїланду хоче подолати наслідки повені до початку туристичного сезону

  Велике прибирання розпочинається у Таїланді. Місцева влада намагається уникнути поширення інфекційних захворювань.

  Чистота - запорука здоров`я. Так вирішили у Таїланді та кинули всі сили на прибирання країни від сміття. Повінь, що розпочалася у Таїланді чотири місяці тому, вже спадає. Вода залишає за собою тонни бруду. Люди збирають сміття та спалюють. У Бангкоку мерія відкрила пункти прийому сміття, там його міняють на рис та яйця.

  Місцевий житель, провінція Аюттайя: "Сміття лежить усюди, куди б ви не пішли. Ми мусимо обережніше його збирати, тому що в ньому багато цвяхів та тирси. Це дуже небезпечно".

  На небезпеці сміття для здоров`я громадян наголошують і лікарі. Через вживання вимитих у брудній воді продуктів, пачастішали випадки захворювань на діарею. Однак найчастіше люди скаржаться на проблеми зі шкірою.    

  Лікар клініки при університеті Таммасат: "Багато випадків захворювань шкіри, дерматиту. Такі подразнення виникають через постійне перебування у воді. Також люди отруюються та хворіють на діарею через споживання брудної води та їжі".

  За місяць країна має бути чистою, вважає керівництво Таїланду. Адже в грудні - розпочинається новий туристичний сезон.

  Сисдивачр Чивараттанапор, президент асоціації туристичних агентів Таїланду: "У нас ще є час до грудня. Повінь - це природнє лихо, яке трапляється у багатьох країнах. Коли вода спаде - все буде позаду.  

  Проте багато туристів уже передумали проводити різдвяну відпустку у Таїланді - натомість вони бронюють квитки до сусідніх країн. За підрахунками фахівців, цього року Таїланд не дорахується одного мільйона туристів. А це - втрата більш ніж півтора мільярда доларів надходжень до бюджету.

  Мирослава Пеца, 5 канал.

  Попередній матеріал
  11 матчів відбулось сьогодні у чемпіонаті НХЛ
  Наступний матеріал
  Чергові жертви протистояння влади і протестувальників у Сирії
  Теги: