Влада повністю перекрила місто Мумбаї (оновлюється)

  Що далі, то гостріша ситуація в індійському місті Мумбаї. Влада повністю перекрила місто, яке вважають діловим і фінансовим центром країни. Звідти не виїхати, і до нього - теж не пускають. Позакривали біржі і школи. Поліція разом з армійцями - ловлять зловмисників. У середу ввечері - бойовики почали розстрілювати людей у ресторанах, на вулицях і в готелях. За останніми даними, загинули більше ста людей. Стільки ж - поранені.

  У столітньому готелі Тадж-Махал майже десять годин лунали постріли та вибухи. Поліція з військовими штурмом взяли будівлю, яку захопили бойовики. Врешті їм вдалося звільнити усіх заручників, ті зізнаються, що весь час перебували у своїх номерах, опору нападникам не чинили. Зараз верхні поверхи готелю охоплені полум’ям, загасити його поки що не вдається.

  Представник поліції: "Ми звільнили заручників і зараз перевіряємо усі номери готелю. При штурмі п’ятьох терористів застрелили, одного вдалося заарештувати. Зараз ми обстежуємо усі номери готелю".

  Нападники також взяли в облогу люксовий готель "Оберой-Трайден" та Єврейський релігійно-освітній центр. З приміщення центру поліцейському вдалося врятувати дворічну дитину. Скільки людей стали бранцями – невідомо. Зараз бойовики пропонують уряду переговори та обіцяють звільнити заручників. Тим часом у Мумбаї почало сутеніти, правоохоронці кажуть, це може зашкодити рятувальній операції.

  Ягал Палмор, речник МЗС Ізраїлю: "Усі заручники потрапили у жахливу ситуацію. Напад на них вчинили саме терористи, інакше їх не назвати. Захоплення нашого центру – це атака, спрямована проти нашої нації".

  Цей напад вразив не лише Індію, а й цілий світ. Адже мішенню терористів головно стали іноземці – туристи та представники дипломатичних корпусІв. Напередодні пізно ввечері у різних куточках фінансової столиці одночасно пролунали потужні вибухи та постріли. У хаосі бойовики почали розстрілювати іноземців. Зараз у місто ввели армію Індії, однак кількість загиблих та поранених постійно зростає. Цей напад вже засудили уряди багатьох країн.

  Попередній матеріал
  Повітряне сполучення в Таїланді - повністю паралізоване
  Наступний матеріал
  FITCH прогнозує ВВП України на рівні -3% у 2009-му році
  Теги:
  Loading...