Повітряне сполучення в Таїланді - повністю паралізоване

  Нікуди не дітися - з аеропортів Таїланду. Повітряне сполучення в країні - паралізоване повністю. Про це заявляє посольство Росії у цій державі.
  У столиці - Бангкоку, не вщухають сутички та антиурядові демонстрації. Люди вимагають відставки уряду - разом з прем`єром, якого винуватять у фінансовій кризі. Лише за добу у столиці пролунали чотири вибухи. Постраждали 15 людей. Усі - громадяни Таїланду. Прем`єр країни Сомчай Вонгсават запровадив надзвичайний стан у двох аеропортах. Один із них - міжнародний, у столиці. Досі термінали і летовища блокували представники опозиції, заважаючи нормальній роботі аеровокзалів. Залишити позиції вони категорично відмовляються. Через це - проблеми у тИсяч туристів. Другу добу поспіль - вони не можуть летіти додому.

  Летиція Ченсерель, туристка з Франції: "Я не знаю що робити. Мало того, що я в цьому аеропорту вже провела два дні, так ще й мій багаж кудись зник. Не розумію що коїться і як довго триватимуть ці протести. Сподіваюся, що все ж ми зможемо вилетіти з Бангкока".

  Турист з Андорри: "Ситуація – гірше нікуди. Навіщо я обрав міжнародний аеропорт. І взагалі – протестувальники мали подумати про інших людей перед тим як організувати цю акцію".

  Попередній матеріал
  В Україні - дітей всиновлюють більше, ніж відмовляються від них
  Наступний матеріал
  Влада повністю перекрила місто Мумбаї (оновлюється)
  Теги:
  Loading...