Тисячі поляків вийшли на мітинг проти повної заборони абортів 5 канал

Влада Польщі передумала повністю забороняти аборти

  Масові протести змусили урядовців змінити свою думку

  У Польщі не буде повної заборони абортів. Про це у середу заявив один із членів консервативного уряду Польщі, передає УНІАН. За його словами, змінити свою думку владу змусили масові протести жінок.

  Нагадаємо, 1 жовтня тисячі поляків у суботу, 1 жовтня, вийшли на акцію протесту проти повної заборони абортів перед будівлею парламенту у Варшаві. А 3 жовтня у країні було оголошено так званий "Чорний понеділок" – загальнонаціональну акцію протесту.

  Тисячі жінок взяли відгули і в чорному одязі вийшли на вулиці польських міст, щоб висловити протест проти можливого посилення законодавства, яке передбачає, серед іншого, введення кримінальної відповідальності для матерів і лікарів за перервану вагітність.

  Зараз аборти в Польщі можливі в разі загрози життю матері, ушкодження плоду або якщо вагітність наступила в результаті згвалтування або інцесту.

  Офіційно у країні щороку роблять до 2 тисяч таких операцій. Однак, за оцінками експертів, підпільно і за кордоном польки роблять їх від 100 до 200 тис. на рік.

  Попередній матеріал
  Україна стала асоційованим членом ЦЕРНу
  Наступний матеріал
  Талаківка: Бойовики значно укріпили та розширили свої позиції
  Loading...

  Тисячі поляків вийшли на мітинг проти повної заборони абортів

  Законопроект про заборону абортів викликав жваву дискусію в суспільстві [відео]

  Жіночі організації та лікарі - проти заборони абортів в Україні [відео]

  Глава УГКЦ закликав владу заборонити аборти