Майк Помпео
Майк Помпео Twitter

Візит Помпео до Росії: американець розповів, із якими позиціями летить на переговори

Читайте по-русски
За його словами, США прагне зменшити вплив "…із боку Китаю, Ірану, Росії, Куби чи когось іншого" на Венесуелу

Державний секретар США в інтерв'ю телеканалу CNBC заявив, що Вашингтон рішуче не погоджується з діями Москви і готовий посилювати тиск на неї. Однак є моменти, де Сполучені Штати і Росія мають спільні інтереси, наприклад, у боротьбі з тероризмом. Про таке повідомляє "Укрінформ".

"Ми вклали справжні гроші в наше міністерство оборони. Володимир Путін не може сприймати це, як добру річ для себе", – йдеться у тексті повідомлення.

За його словами, кроки нинішньої адміністрації – на відміну від попередньої – не повинні викликати сумнівів у тому, наскільки серйозно Вашингтон зараз не погоджується з діями Кремля і "готовий піднімати ціну для Росії".

Також американський посадовець, говорячи про Венесуелу, наголосив, що США прагне зменшити вплив "…із боку Китаю, Ірану, Росії, Куби чи когось іншого" на цю країну.

"Ми хочемо, щоб венесуельський народ повернув собі свою країну і мав власну демократію", – наголосив держсекретар.

Він також підтвердив, що на зустрічі з Лавровим і Путіним у Сочі планує обговорити виклики, які створює Росія для виборів у США та інших країнах.

Як повідомляв 5.UA, держсекретар США Майк Помпео скасував свій візит до Москви у понеділок, 13 травня, задля поїздки до Брюсселя. 

Попередній матеріал
Російські паспорти в ОРДЛО: Естонія пропонує розширити санкції проти РФ
Наступний матеріал
Юнкер: Євросоюз зацікавлений у завершенні всіх військових конфліктів у Європі
Loading...