securityconference.de

Віце-президент США в Естонії: Дестабілізуючі дії РФ в Україні – неприйнятні

  У США сподіваються, що поведінка Росії зміниться як щодо України, так і щодо підтримки злодійських режимів Ірану та Північної Кореї

  Дестабілізуючі дії Росії в Україні і підтримка Кремлем злодійських режимів неприйнятні. На цьому наголосив віце-президент США Майкл Пенс на зустрічі із журналістами у Таллінні. Вашингтон сподівається, що Кремль поводитиметься інакше. 

  "Дональд Трамп дав чітко зрозуміти, що дестабілізуючі дії Росії, її підтримка злочинних режимів, її діяльність в Україні неприйнятні. Він також дав зрозуміти, що дуже скоро підпише санкції від Конгресу Сполучених Штатів. Ми очікуємо, що поведінка Росії зміниться як щодо України, так і щодо підтримки злодійських режимів Ірану та Північної Кореї", – зазначив Пенс.

  Сьогодні ж у Таллінні віце-президент США побачиться із президентами усіх трьох держав Балтії. Ключова тема – питання безпеки у регіоні та відносини із Росією. Напередодні ж Пенс зустрівся із прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом. Говорили про співпрацю у безпековій та оборонній галузях. Турне Майкла Пенса у Естонію, Грузію та Чорногорію розцінюють як вияв підтримки Сполученими Штатами тих європейських держав, де можлива безпосередня агресія із боку Росії. 

  Попередній матеріал
  Прокуратура упіймала на хабарі головного інспектора Вінницької митниці
  Наступний матеріал
  Одного з фігурантів стрілянини у Дніпрі вивезли із лікарні ім. Мечникова у непритомному стані
  Loading...

  Віце-президент США прибув із візитом до Європи

  "Найсуворіші обмеження": що означають нові санкції США проти РФ

  США визнали РФ найсерйознішою військовою загрозою

  Маккейн назвав, хто стоїть за гучною заявою Захарченка про створення "Малоросії"

  Трамп про санкції проти РФ: Ніколи не думав про те, щоб їх зняти

  Вашингтон призначив спецпредставника США по Україні