Джо Байден
Джо Байден Twitter / The White House

"Потрібно подолати корупцію і відповідати вимогам" – Байден про вступ України в НАТО

Читайте по-русски
Байден також сказав, що рішення про прийняття України до НАТО залежить не від нього

Президент США Джо Байден сказав, що Україна отримає План дій щодо членства в НАТО, коли відповідатиме необхідним вимогам, зокрема переможе корупцію. Про це він заявив під час брифінгу, який транслювали на YouTube-каналі Білого дому

Відповідаючи на запитання журналіста, Байден сказав, що війна на Донбасі не виключає можливості вступу України до НАТО. За його словами, вступ залежить від того, коли Україна відповідатиме необхідним вимогам.

"Їм досі потрібно подолати корупцію і відповідати вимогам, щоб отримати План дій... Тим часом ми робитимемо все, щоб Україна... могла протистояти фізичній агресії Росії", – сказав глава Білого дому.

Байден також сказав, що рішення про прийняття України до НАТО залежить не від нього, а від усього Альянсу.

Як повідомляв 5.UA, президент Володимир Зеленський раніше заявив, що сподівається обговорити з Джо Байденом надання Україні ПДЧ в НАТО під час свого візиту до Вашингтона в кінці липня. За підсумками саміту 14 червня лідери НАТО опублікували комюніке, в якому підтримали рішення від 2008 року про те, що Україна стане членом Альянсу, і закликали продовжувати реформи, зокрема боротьбу з корупцією і реформу СБУ. Також у комюніке сказано, що статус партнера з розширеними можливостями "сприятиме більшій сумісності з можливістю проводити більше спільних навчань, тренінгів та посилення ситуаційної обізнаності".

Попередній матеріал
У Харкові юнак упав із канатної дороги: що кажуть лікарі та поліція
Наступний матеріал
Саміт НАТО без української делегації: дипломат прокоментував позиції Альянсу щодо Києва
Loading...